Prodavame trosoben stan vo nas.A komanda

55000 €

55000 €
  • Тип на објект Стан
  • Квадратура 64m²
  • Локација Скопје / Автокоманда
Број на соби 3
Година на градба -
Ориентација Југ
Кат -1
Лифт Не
Паркинг -
Евидентен број 3105

Опис

Prodavame stan vo nas. Avto Komanda

Галерија

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Контактирајте не

Препорачани

Се продава
PRODAVAME TROSOBEN STAN VO CENTAR

PRODAVAME TROSOBEN STAN VO CENTAR

Центар, Скопје 132000 €
  • Квадратура 132m²
Се продава
Prodavame trosoben stan pozadi Tri Biseri

Prodavame trosoben stan pozadi Tri Biseri

Аеродром, Скопје 68000 €
  • Квадратура 80m²
Се продава
Prodavame dvosoben stan vo Aerodrom

Prodavame dvosoben stan vo Aerodrom

Аеродром, Скопје 62000 €
  • Квадратура 59m²