Се продава
Image

PRODAVAME KUKA NA VODNO

Скопје / Центар 160000 €

  • Број на соби 7
  • Квадратура 108m²
Се продава
Image

Prodavame Kuka vo nas.Cento

Скопје / Сингелиќ 140000 €

  • Број на соби 7
  • Квадратура 300m²
Се продава
Image

Куќа - Брод на продажба

/ По договор

  • Квадратура 0m²
1