NAMESTEN STAN NA VODNO

800 €

800 €
  • Тип на објект Стан
  • Квадратура 150m²
  • Локација Скопје / Водно
Број на соби 4
Година на градба -
Ориентација Југ
Кат
Лифт Не
Паркинг -
Евидентен број 890

Опис

IZDAVAME NAMESETEN STAN NA VODNO

Галерија

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Контактирајте не

Препорачани

Се издава
IZDAVAME NAMESTEN STAN NA VODNO -SORAVIJA

IZDAVAME NAMESTEN STAN NA VODNO -SORAVIJA

Водно, Скопје 550 €
  • Квадратура 100m²
Се издава
IZDAVAME NAMESTEN STAN VO CENTAR

IZDAVAME NAMESTEN STAN VO CENTAR

Центар, Скопје 350 €
  • Квадратура 53m²
Се продава
PRODAVAME KUKA NA VODNO

PRODAVAME KUKA NA VODNO

Центар, Скопје 160000 €
  • Квадратура 108m²