PRODAVAME KUKA NA VODNO

160000 €

160000 €
  • Тип на објект Куќа
  • Квадратура 108m²
  • Локација Скопје / Центар
Број на соби 7
Година на градба -
Ориентација Југ
Кат
Лифт Не
Паркинг -
Евидентен број 222

Опис

PRODAVAME KUKA NA VODNO

Галерија

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Контактирајте не

Препорачани

Се продава
Prodavame Kuka vo  nasCento

Prodavame Kuka vo nas.Cento

Сингелиќ, Скопје 140000 €
  • Квадратура 300m²
Се продава
PRODAVAME TROSOBEN STAN VO CENTAR

PRODAVAME TROSOBEN STAN VO CENTAR

Центар, Скопје 132000 €
  • Квадратура 132m²
Се продава
Prodavame dvosoben stan vo Centar

Prodavame dvosoben stan vo Centar.

Центар, Скопје 77400 €
  • Квадратура 43m²